Solus One Salmonella/Listeria

Szczególne znaczenie przy ocenie bezpieczeństwa produktów spożywczych na obecność gatunków Salmonella oraz listeria. Mając to na uwadze, Solus przeszedł rygorystyczny proces rozwoju, weryfikacji i walidacji trwający kilka lat, osiągając możliwie najlepszą wydajność i niezawodność by móc zaprezentować Państwu swój produkt.

Dostępne są zestawy testów immunologicznych do wykrywania Salmonelli, gatunkówE. coli O157 i Listeria w formatach 96- i 480-dołkowych. Nasz zakres szybkich testów Solus One, obejmuje zestawy do wykrywania Salmonelli lub Listerii.


Solus One zapewnia najlepszą w swojej klasie wydajność — ten system testowania patogenów firmy PerkinElmer oferuje wysokiej jakości, solidną, ekonomiczną i szybką metodę, której czas uzyskiwania wyników jest znacznie krótszy niż metody hodowlane. Pojedynczy DS2 przetwarza jednocześnie dwie 96-dołkowe płytki, dzięki czemu test ELISA może przetwarzać jednocześnie 186 próbek (plus kontrole). Z czułością równoważną lub lepszą niż PCR, ostrą selektywnością i specyficznością, aby zapewnić wiarygodne wyniki. JEDEN test może być użyty do wykrycia szerokiej gamy trudnych do wykrycia matryc, które są widoczne w wyrobach cukierniczych, surowym drobiu i mięsie. Tylko JEDEN krok wzbogacania w połączeniu z automatycznymi opcjami o wysokiej przepustowości, którymi może zarządzać JEDEN technik. Nasz test Solus One jest tutaj, aby pomóc i uprościć pracę.


Wszystkie testy Solus można przetwarzać za pomocą aparatu Dynex DS2 z prostym przebiegiem testu  (zdjęcie poniżej), zwiększając przepustowość i wydajność pracy.

Zalety stosowania


Czas oczekiwania na wyniki

Jedną z kluczowych zalet nowego systemu Solus One jest uzyskanie wyników w ciągu 24 godzin dla próbek środowiskowych i żywności. Umożliwia to szybkie przekazanie wyników negatywnych producentowi lub rozpoczęcie procesu dostaw.


Opłacalność

W większości mikrolaboratoriów przestrzeń magazynowa jest zwykle na wagę złota, a zestawy Solus Kit zawierają wszystkie odczynniki do 96 lub 480 testów w jednym małym pudełku, które wymaga mniej miejsca w lodówce niż równoważne przygotowane płytki z pożywkami hodowlanymi i buliony, a także molekularne materiały eksploatacyjne do tej samej ilości próbek.


Inne zatwierdzone matryce dla zestawu Solus One

Gotowe do spożycia (RTE ready-to-eat) / Gotowe do odgrzania (RTRH ready to reheat), (z wyłączeniem produktów wędzonych)
Mleko i produkty mleczne poddane obróbce cieplnej
Produkty jajeczne
Produkty mięsne
Karma dla zwierząt domowych (porcja testowa 375 g) (z wyłączeniem surowców)

Prostota i wsparcie merytoryczne

Testy zostały opracowane z myślą o prostocie i obejmują mniej etapów ręcznego przetwarzania próbek niż metody hodowlane lub molekularne, co oznacza mniej możliwości popełnienia błędu. Wsparcie ze strony wykwalifikowanych inżynierów firmy Solus jest dostępne online tego samego dnia i zazwyczaj w ciągu 24 godzin na miejscu, co zmniejsza ryzyko poważnych przestojów.