KARIERA

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela handlowego – rynek B2B (cała Polska)

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: technologia żywności, technologia wody, bezpieczeństwo żywności, mikrobiologia, chemia lub pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, czeskiego będzie dodatkowym atutem
  • Doskonałe umiejętności prezentacji, zainteresowanie biznesem, orientacja na klienta
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Oferta odpowiednia dla absolwentów szkół wyższych oraz absolwentów szkół średnich z doświadczeniem zawodowym

ZADANIA

  • Sprzedaż towarów związanych z bezpieczeństwem i jakością żywności, higieną i mikrobiologią w przemyśle spożywczym/paszowym/farmaceutycznym (B2B)
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie trwałych relacji z obecnymi
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Monitorowanie i analizowanie rynku oraz prowadzenie działań marketingowych
  • Aktywne reprezentowanie firmy na targach, kongresach

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie z przyjazną, rodzinną atmosferą
  • Niezbędne narzędzia pracy takie jak: telefon, komputer, samochód służbowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia produktowe
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim z poniższą klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Bioing Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej 358 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.